Sündmused|


18-19 juulil toimub Viimsis traditsiooniline Rannarahva festival. Tegevused laienevad üle kogu Viimsi poolsaare. Kahe meeleoluka päeva jooksul on festivalikülalistel võimalik nautida ehedat rannakülade elu ja melu ning seda nii vabaõhumuuseumis ajas tagasi vaadates kui ka astudes sisse tänapäeva rannarahva avatud kodudesse Viimsi kohvikute päeval. Tegevusi ning uudistamist jagub nii suurtele kui ka väikestele! Sammuti ootavad külastamist Viimsi saared, kus külastajatel on võimalus reisida sadamast sadamasse ning kohvikust kohvikusse merd mööda. Hüppa vaid paati!

PROGRAMM

18.-19.juuli
Viimsi Kohvikutepäev

Kodu- ja hoovikohvikud ootavad külastajaid kõikjal Viimsi poolsaarel ja saartel
Täpsem info: www.viimsikohvikutepaev.ee

18.juuli
Viimsi Vabaõhumuuseumi õuealal

🔹️Kell 10-16 Kingu hoovis Portselani-ja vanavaralaat
🔹Kell 10-16 Viimsi Taluturg suurem kui kunagi varem
🔹️Kell 10-16 Huvitavad õpitoad nii suurtele kui väikestele
🔹️Kell 11-16 Krügeri alal Hanno Kask ja Vladislav Koržets.Uurime, milline on nende lemmik kala. Saame teada põnevaid nippe ja retsepte. Lisaks valmistavad kokad kohapeal degusteerimiseks kalasuppi.
🔹️Kell 11-15 Kingu talu kohvitantede kohvilaud – värskelt röstitud ubadest kohvi juurde jutud kohvikultuurist ja -ajaloost
🔹️kell 12-15 Kala suitsutamine bücklingi kastis – ajaloolised kalasuitsutamise võtted ja traditsioonid, suitsukala degusteerimine.
🔹️ Kell 11-15 Viimsi Raamatukogu kolib Silberfeldi
🔹️ kell 16.30 “Mida sa ilma paadita teed?” näitetrupi muusikalis-tantsulised etteasted
🔹️ Kell 17 Suur juubelisimman, millega tähistame Vabaõhumuuseumi 40 sünnipäeva ja Kirovi kolhoosi 70 asutamise aastapäeva. Toimub kontsert, kus astuvad üles Juss Haasma, ans.Robirohi ja Audru Jõelaevanduse punt. Peale kontserti algab retrodisko, kus plaate keerutab DJ Erkki Sarapuu
Ja palju teisi esinejaid kogu päeva vältel

Kohtumisen Rannarahva festivalil!

Toetavad: Viimsi vald | Euroopa Merendus- ja kalandusfond | Kalanduse teabekeskus

Close Search Window