Muuseumist muuseumisse|

Sõidame läände!

Ka teiselpool Tallinna (Viimsist vaadatuna) võib leida toredaid kohti. Kutsume kaasa mõnda neist avastama või taaskülastama!

Turbas asub endine Ellamaa elektrijaam. See on ühe omapärasema eesti arhitekti, Aleksander Wladovsky, projekteeritud hoone, mis on üks põnevamaid tööstushoonete seas. Nüüd on seal sees äge motospordi muuseum MOMU. Kuid nagu sellestki vähe oleks, on seal juures ka ülipõnev aed. Sellest kõigest saame teadjate käest põhjaliku ülevaate.

Harju-Madise kirik on üks kõige romantilisemaid rannakirikuid Eestis või vähemalt maailmas. Mis on tema omapärad, sellest räägitakse meile juba koha peal. Aga sealsamas kõrval on ka üks väga omapärane juga – Harju-Madise juga. Kes on näinud?

Kokku külastame sel päeval kokku vähemalt kolme juga. Nende ülelugemise teeb keeruliseks see, et Treppojal on lausa joastik. Proovime kokku lugeda. Kevadel on seal imeilus! Nagu ka Keila joal, mille vaatame ka ikka üle.

Siis lähme Arvo Pärdi keskusesse ja palume meile kõik põhjalikult lahti rääkida. Kes on käinud, see saab kindlasti midagi uut teada aga kes ei ole, saab veelgi paremaks inimeseks.

Ekskursiooni hind on 45 eur. Hind sisaldab bussisõitu, pääsmeid muuseumitesse ning giiditeenuseid. Hinnale lisandub lõunasöök maksumusega 15 eurot (võib loobuda).

Osavõtusoovi korral palun saatke registreerimiseks e-kiri merike@rrm.ee või helistage tel. 5280406 ja saate arve või maksmise juhendi.

Reisijuht on Janek Šafranovski.

Buss väljub 09.00 Haabneeme keskusest ja tagasi jõuame juba sama päeval, ca 19.30 (jõuab vaatama Eurovisiooni!)

 

Close Search Window