Muuseumist muuseumisse, Sündmused|

Kutsume 25.02 toimuvale muuseumireisile Pärnusse, Tõstamaale ja Kullamaale! Pärnus ootab meid Mark Soosaar, kes tutvustab Uue Kunsti Muuseumis toimuvat. Külastame Pärnu muuseumi, mis on tõeliselt põnev ja kaasaegne. Tõstamaa mõis ja muuseum on avastamist väärt paik huvitava filmitehnika näitusega. Kullamaa kirik on väärikas pühakoda huvitava ajalooga ning muuhulgas seotud Eesti ajaloo ühe intrigeerivaima rahvusvahelise draamaga.

Ekskursiooni hind on 45 eur. Hind sisaldab bussisõitu, pääsmeid kolme muuseumisse ning giiditeenuseid. Hinnale lisandub lõunasöök maksumusega 12 eurot(võib loobuda).

Reisijuht on Janek Šafranovski.

Osavõtusoovi korral palun saatke registreerimiseks e-kiri merike@rrm.ee või helistage tel. 5280406 ja saate arve või maksmise juhendi.

Buss väljub 08.00 Haabneeme keskusest ja tagasi jõuame juba sama päeval, ca 20.00