Sündmused|

Viimsi Happy Jazz Festival üllatab sel aastal lapsi, tuues ainult kahel korral kuulsa Piip-Tuut TV saate lavale otse Viimsi Rannarahva Muuseumisse publiku ette. “Šveitsi Sõltumatu Labori uuringu järgi toniseerivad Piip ja Tuut ajutegevust ning masseerivad siseorganeid. Uued, kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere. Koos tehakse vahvaid katseid, õpitakse tähestikku ja laiendatakse laste silmaringi.” Mis klounidel sel korral täpsemalt aga plaanis on, tuleb ise Rannarahva Muuseumisse vaatama tulla. Tuut ja Piip ise on juba väga elevil oma saatest koos publikuga! Üks mis kindel – külmaks ei jäta nad ühtegi last, isa, ega vanaema;)
Etendus toimub ainult kahel korral – 4 nov kell 11.00 ja 18.30 ja kestab 45 minutit ning on ilma vaheajata. (Suure huvi korral ka lisaetenduse võimalus)
Ootame etendusele kõiki lapsi, peresid ja lasteaedasid. Pileti hind kõigile 7€ inimene ja kõik festivali piletid saadaval
https://www.ticketline.ee. Sülelapsed alla 2 aasta on tasuta. Lasteaedel kuni kolm saatjat rühma kohta tasuta. Istume vaipadel ja toolidel ilma kindlate kohtadeta.
Hoolime kõikide tervisest ja hajutame rühmad/pered ruumis eraldi. Kohapeal olemas ka desovahendid ja soovijatele maskid. Info ja gruppide broneerimine kelli@kelliuustani. com, telefon 56652889

Close Search Window