Sündmused, Uudised|

Meeskondlik ja temaatiline jõulumäng Päkapiku Akadeemia on eriskummaline koht, kus õpilased saavad läbi mänguliste ja meeskondlike tegevuste ning õpetlike hetkede teada päkapikkude eluolust, tarkustest ja vajalikest oskustest, töötamiseks Jõuluvana töökojas tema heade abilistena. Päkapikuks pürgijatel seisavad ees erinevad meistriklassid peamistest ülesannetest jõuluvana töökojas. Selleks, et olla kursis ja omandada töökojas töötamiseks vajalikud oskused on kavas lõbusad meeskondlikud mängud, loovülesanded kui ka kehalist  võimekust arendavad tegevused. Päkapiku Akadeemia lõpeb kingituse meisterdamise ja lõputööga, kus päkapikuõpilastel tuleb lavastada ja esitleda päkapikkude töös ettetulevaid erinevaid juhtumeid. Akadeemia lõpetanud saavad meie poolt lõputunnistuse ja magusa kooli lõpumärgi.

Meeskonnamäng “Päkapiku Akadeemia” erineb teistest jõulumaade etendustest ja töötubadest selle poolest, et gruppidega tegeleb aktiivselt Seiklusringi instruktor ning seetõttu on lähenemine personaalsem. Õpilased on kogu aeg tegevuses ning passiivse osaluse asemel tegutsetakse aktiivselt.

Tegevus on üles ehitatud vastavalt grupi soovidele. Hea ilma ning grupi valmiduse korral toimub osa tegevusi õues – see tähendab, et lume korral saab maha pidada ka korraliku

lumepalli võistluse! 

Kui grupil on jõulupakkide jagamise traditsioon, saab neid üritusel jagada!

Päkapiku Akadeemiat viime läbi Viimsi Rannarahva Muuseumis. Viimsi Rannarahva Muuseumi ümbrus ning ruumid on Päkapiku Akadeemiaks justkui loodud!

Tegevuste aja saate ise valida ja hind sõltub grupi suurusest. Korraga saame vastu võtta kuni 60 inimest. Viimis Rannarahva Muuseumist on võimalik tellida ka toitlustust ja osta väikseid meeneid suveniiripoest.

Lisainfot leiate Seiklusringi facebooki lehelt, Seiklusringi kodulehelt www.seiklusring.ee

või emaili teel, info@seiklusring.ee.

Close Search Window