Muuseumist muuseumisse|

Kes nägi telerist Eesti laulu poolfinaali, see märkas, et Tartu esimese elaniku Ott Sepa kodu nägi seestpoolt välja täpselt samasugune kui Viimsi vabaõhumuuseumi Kingu elamu. Nüüd said nad selle eest Euroopa kultuuripealinna tiitli. Veel on seal kultuursed kohad Tartu Ülikool ja Eesti Rahva Muuseum. Lähme kaeme värske pealinna üle!

Eesti Rahva Muuseumis tutvustavad kohalikud giidid nii püsinäitust kui ka uut värsket näitust „Kellele kuulub öö?“. Näitus on meie tulekul nii värske kui olla saab – avatakse samal päeval. Lõunatame legendaarses Ülikooli kohvikus kohe peahoone kõrval. Seejärel külastame Ülikooli peahoonet ja ka seal asuvat Eesti vanimat muuseumi – Tartu Ülikooli kunstimuuseumi.

Teeme tiiru linna peal ja uudistame muuhulgas, kas Tartu Vaim oskab uisutada.

Ekskursiooni hind on 43 eur. Hind sisaldab bussisõitu, pääsmeid muuseumitesse ning giiditeenuseid muuseumites ja peahoones. Hinnale lisandub lõunasöök maksumusega 15 eurot (võib loobuda).

Osavõtusoovi korral palun saatke registreerimiseks e-kiri merike@rrm.ee või helistage tel. 5280406 ja saate arve või maksmise juhendi.

Reisijuht on Janek Šafranovski.

Buss väljub 17.02 kell 08.00 Haabneeme keskusest ja tagasi jõuame juba sama päeval, ca 19.00 (jõuab vaatama Eesti Laulu finaali)

 

Close Search Window