ACTIVITIES

Rannarahva muuseumi ja Viimsi vabaõhu-muuseumi mitmekesised haridus- ja vaba-ajaprogrammid lastele, noortele ja täiskasvanutele laiendavad silmaringi ning avardavad teadmisi.


Meie muuseumites leiab huvitavat, harivat ja sisukat tegevust igal aastaajal. Tutvustame rannarahva ajalugu, -kultuuri ja -traditsioone läbi erinevate muuseumitundide, elamusprogrammde ning õpitubade. Lasteaedade ja koolidele mõeldud programmid on õppekavade põhised ning pakuvad toredat vaheldust tavapärastele tundidele.
Programmide läbiviimisel lähtume alati külastajate soovidest, vanusest, vajadustest ja võimalustest.

Viimsi Rannarahva muuseum - haridusporgrammid

PROGRAMMID

TURISMIGRUPPIDELE

Meilt on võimalik turismigruppidele tellida väga huvitavaid ja meeletult harivaid programme, mis on ainulaadsed Eestis.

TURISMIGRUPPIDELE

VÄLJASÕIT AJALOOLISESSE PRINGI RANNAKÜLLA

Tutvutakse tüüpilise Eesti rannatalu kompleksiga, talutööde ja -tegemistega, samuti salakaubavedamisega, mille tingis Soome kuiv seadus. Piknik Kingu talu hoovil (halva ilma korral siseruumides): taimetee, kohapeal küpsetatud leib, suitsukala

TURISMIGRUPPIDELE

EESTIMAA RANNARAHVA LUGU

Ülevaade Eestimaa rannarahva ajaloost koos muuseumi kuraatoriga. Külastame mõlemaid muuseume ja naudime kohalikku lõunasööki.

TURISMIGRUPPIDELE

LÜHIKE VÄLJASÕIT AJALOOLISESSE PRINGI RANNAKÜLLA

Tutvume tüüpilise Eesti rannatalu kompleksiga ning proovime nende igapäevategemisi ning maitseme kohalikke toite. Või selle asemel külastame ja tutvume näitustega Rannarahva muuseumis.

TURISMIGRUPPIDELE

PRESIDENT LENNART MERI RADADEL

Külastame Viimsi ainust sõjajärgset luterliku kirikut ja Lennart Meri "Hõbevalge"le pühendatud näitust.

TURISMIGRUPPIDELE

RETROBUSSIGA VIIMSIT AVASTAMA

Rannarahva muuseumi retrobuss viib külalised avastama Viimsit ning kõndima kahe Eesti suurmehe, kindral Johan Laidoneri ja president Lennart Meri radadel. Bussil on ajastutruu bussijuht ja reisisaatja, kes ei ole giid, kuid tutvustab siiski põgusalt marsruuti ja tegemisi

TURISMIGRUPPIDELE

RANNAKÜLA LIHTSAD MAITSED

Tutvume rannarahva toidutraditsioonide ja imeliste maitsetega.

TURISMIGRUPPIDELE

JÕULUD RANNAKÜLAS. VÄLJASÕIT VIIMSISSE ERILISE JÕULUBUSSIGA

Meeleolukas bussisõit Tallinna külje all asuvasse mereäärsesse Pringi külla. Sõit toimub muuseumi retrobussiga, mida juhib jõuluvana isiklikult.

Close Search Window