Sündmused|

🍎 Järjekorras juba KÜMNES Viimsi taluturu suur Ubinapäev toimub 21. septembril, ikka Viimsi Vabaõhumuuseumis.

🍎Traditsiooniliselt on Ubinapäeva keskmeks SUURED MAHLATALGUD. Kõigi soovijate õunad pressib kohapeal tervislikuks mahlaks Hiiumaalt kohale vurav suur mahlapress. Teil jääb üle ainult õunad kotiga kohale tuua ja kaasa võtta ka mõni suuremat sorti nõu, millega mahl kenasti koju transportida
NB! Mahlapressimine Viimsi vabaõhumuuseumis, sel aastal 20 ja 21 september. Registreerimine Helen.kruusvee@gmail.com
Tel: 56201417
Registreerimine 10- 12 septembril ja 16- 21 septembril. Vahepeal saab saata emaili.
Mahlapressimise tasu on 0, 30 senti liiter!

🍎 Ubinapäeva raames toimub suur õunakoogivõistlus.
Koostöös Nami-Nami toiduportaaliga selgitame välja parima õunakoogi “Viimsi õunakook 2019”
Kuidas osaleda:
•Võistlusest osavõtt on tasuta, ent osalemine tuleb kindlasti eelnevalt registreerida
•Saada kiri osalemiskavatsusega aadressile info@rannarahvamuuseum.ee märksõnaga “Viimsi õunakook 2019” hiljemalt reede 20. septembri keskpäevaks.
•Küpseta maitsev õunakook
•Pane koogile vahva nimi
•Pane kaasa retsept või salaretsepti puhul koostisainete loetelu
•Too oma õunakook hiljemalt 21. septembri hommikul kell 11 VIIMSI TALUTURULE!!!
•Osaleda võivad kõik huvilised, eriti on oodatud muidugi viimsilaste õunakoogid!
•Osaleda võib kuni kolme õunakoogiga
•Žürii hindab koogi välimust ja maitset

Žürii:
Rannarahva muuseumi esindaja Jekaterina Alipova
Ubinapäeva idee autor Indrek Kaing
Nami-Nami perenaine Pille Petersoo

LISAKS SELGITAME VÄLJA RAHVA LEMMIKU

Toredad auhinnad on välja pannud Nami-Nami retseptikogu ja Rannarahvamuuseum

🍎 Ubinapäeva tegevused lastele
11.00 – 15.00 Kingu talu köögis sööme pannkooke õunamoosiga
11.00 – 15.00 Õunatrüki kunst

🍎 Muusikaelamuse eest hoolitsevad Pisikeste Pillide Punt

🍎 Päevajuhib Tiia Paist

🍎 Sissepääs kõigile tasuta.

Comments are closed.

Close Search Window